24 wyświetlenia

Aplikant adwokacki

kancelaria.ogloszenia

Ogłoszenie wygasło

KANCELARIA ADWOKACKA ADW. MAŁGORZATA KURTASZ

Kancelaria działa na rynku ponad 10 lat. W naszej praktyce  zajmujemy się: kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych (branża kosmetyczna, eventowa, managerska, artystyczna, produkcyjna, związana z procesem inwestycyjnym), prowadzeniem spraw z zakresu prawa własności przemysłowej, prawa autorskiego, o ochronę dóbr osobistych, prowadzeniem spraw z zakresu prawa autorskiego dot. rynku muzycznego, spory z wydawcami, reprezentacją osób fizycznych w sprawach odszkodowawczych. Wspieramy aktywnie działalność lokalnych stowarzyszeń i fundacji  oferując im obsługę prawną. Zajmujemy się obsługą spółek.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • sporządzanie pism przedprocesowych z zakresu prawa cywilnego, prawa autorskiego, prawa własności przemysłowej
  • wsparcie  adwokata  w zakresie bieżącej obsługi prawnej klientów
  • przygotowywanie pism procesowych, umów, informacji i opinii prawnych
  • prowadzenie kontaktów z klientami, podmiotami otoczenia biznesowego oraz organami władzy publicznej i innymi instytucjami
  • aktywny udział w postępowaniach sądowych, obejmujący przygotowywanie pod nadzorem adwokata  projektów pism procesowych, wraz z możliwością uczestnictwa w rozprawach
  • zbieranie i analiza informacji
  • analiza i negocjacje umów

Wymagania:

  • wysokie zdolności organizacyjne oraz umiejętność ustalania priorytetów
  • samodzielność, dokładność i odpowiedzialność
  • umiejętność kreatywnego myślenia
  • wysokie kompetencje interpersonalne i komunikacyjne
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • współpracę w pełnym wymiarze czasu pracy lub jego części (do uzgodnienia)
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz praktycznych umiejętności
  • udział w ciekawych sprawach
  • możliwość samodzielnego działania i rozwoju osobistego
  • pracę w młodym i kreatywnym zespole
  • przyjazna atmosferę w pracy
  • możliwość objęcia patronatem na czas odbywania aplikacji