429 wyświetleń

Prawniczka / Prawnik

Woman Labour Matters Kancelaria Adwokacka Elżbieta Niezgódka

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz doradzać klientkom w ich problemach w pracy.

  • Będziesz prowadzić sprawy sądowe z zakresu prawa pracy.

Nasze wymagania

  • Chcemy zatrudnić aplikantkę lub aplikanta I/II roku aplikacji adwokackiej lub radcowskiej.

  • Osobę, która zna i lubi prawo pracy.

  • Osobę, która po angielsku porozmawia z klientką.

  • Osobę, która wie, że formatowanie jest ważne.

  • Osobę, która chce chodzić na rozprawy do sądu i chce się nauczyć, jak przesłuchiwać świadków z amnezją 😉

To oferujemy

  • Podpiszemy z Tobą umowę o pracę.

  • Otrzymasz wynagrodzenie na poziomie 4500 – 7000 zł brutto.

  • Będziesz pracować hybrydowo – zdalnie lub w biurze.

  • Będziesz budować z nami pierwszą w Polsce kancelarię wyspecjalizowaną w ochronie praw kobiet w pracy.

  • Pozwolimy Ci się uczyć. Jeśli będziesz mieć wątpliwości to wspólnie rozwiążemy problem.

  • Nauczysz się prostego języka. Zapomnisz o prawniczym slangu i słowach: ,,moja mandantka, tudzież i jednakowoż”.