240 wyświetleń

Prawnik

Olmex Projekt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie i opiniowanie projektów umów

  • analizy prawne;

  • przygotowanie dokumentacji związanej z wykonywaniem kontraktów: ugód, pism porozumień;

  • analizy prawne – pawo energetyczne i OZE, prawo administracyjne, sprawy korporacyjne;

  • czynności związane z regulacją stanów prawnych nieruchomości;

  • prawna obsługa procesu pozyskania praw do nieruchomości pod inwestycje;

  • kontakty z sądami, urzędami, notariuszami;

Nasze wymagania

  • zaangażowanie i zapał do pracy (jest to główne oczekiwanie);

  • wyższe wykształcenie prawnicze, (w przypadku osób posiadających doświadczenie w branży energetycznej, budowlanej lub infrastrukturalnej (kontraktacja, przygotowanie inwestycji, obsługa roszczeń) dopuszczamy osoby z wykształceniem technicznym lub administracyjnym);

  • około czterech lat doświadczenia w przedsiębiorstwie lub w kancelarii prawnej obsługującej podmioty gospodarcze(zapraszamy do aplikowania także osoby posiadające krótsze doświadczenie, ale spełniające pozostałe kryteria);

  • umiejętność konstruowania umów oraz znajomość przepisów z zakresu prawa kontraktów;

  • kreatywność przy wykonywaniu powierzonych zadań;

  • samodzielność i dobra organizacja pracy; – bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie (warunek konieczny!);

  • doświadczenie w pracy związanej z realizacją inwestycji;

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym przygotowanie dokumentów;

  • czynne prawo jazdy kat. b

To oferujemy

  • dogodne warunki pracy w biurowcu w centrum Warszawy;

  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania, wiedzy i doświadczenia; – możliwość poznania od podszewki procesu inwestycyjnego;

  • możliwość rozwoju zawodowego i uczenia się od prawników wyspecjalizowanych w różnych dziedzinach prawa i nie tylko:);

  • fajną atmosferę w dobrze zgranym zespole;

  • dofinansowanie karty Multisport.