257 wyświetleń

Prawnik

M&M BIURO LEGALIZACJI POBYTU CUDZOZIEMCÓW sp. z o.o.

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

  • Zatrudnię aplikanta radcowskiego lub absolwenta prawa w pełnym wymiarze czasu pracy. Wymagana znajomość prawa handlowego administracyjnego oraz imigracyjnego.

  • Zadania:

  • Rejestracja oraz obsługa prawna osób prawnych;

  • Kompleksowa obsługa legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców na terenie Polski (zezwolenia na pobyt i pracę, rejestrację na pobyt stały, rejestrację pobytu rezydenta UE, karty pobytu członka rodziny obywatela UE, pobyt humanitarny, tolerowany, azyl itd.)

  • Sprawdzanie oraz przygotowywanie dokumentacji dla legalizacji pobytu cudzoziemców,

  • Kontakty z organami administracyjnymi w zakresie procedur dotyczących legalizacji pracy cudzoziemców,

  • Monitorowanie przebiegu postępowań legalizacyjnych.

  • Osoby zainteresowane podjęciem współpracy, prosimy o wysłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego ze zdjęciem na adres e-mail: mmlegalization@wp.pl

Nasze wymagania

  • ukończone studia magisterskie na kierunku prawo

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. rok

  • wysoka kultura osobista

  • posiadanie wiedzy z zakresu zatrudnienia oraz legalizacji cudzoziemców

  • samodzielność oraz zdolność do realizacji celów

  • umiejętności obsługi pakietu MS Office

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie;

  • niezbędne narzędzia pracy;

  • realne możliwości rozwoju;

  • pyszną kawę (herbata) oraz milą atmosferę.