229 wyświetleń

Prawnik – Dział Ochrona konkurencji oraz ochrona konsumentów

PROF.MAREK WIERZBOWSKI I PARTNERZY – ADWOKACI I RADCOWIE PRAWNI

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa prawna spółek w sprawach dotyczących ochrony konkurencji lub ochrony konsumentów oraz w sprawach z zakresu regulacji;

  • udział w postępowaniach administracyjnych i w postępowaniach odwoławczych przed SOKiK;

  • sporządzanie opinii prawnych, opiniowanie umów i innych dokumentów prawnych;

  • współpraca przy przygotowywaniu dokumentacji związanej z ochroną konkurencji, regulacji energetyki, transportu kolejowego lub telekomunikacji.

Nasze wymagania

  • pewne doświadczenie praktyczne w sprawach z zakresu ochrony konkurencji lub ochrony konsumentów zdobyte podczas pracy w kancelarii prawnej, korporacji lub organach administracji, szczególnie UOKiK;

  • znajomość przepisów z zakresu ochrony konkurencji i konsumentów, postępowania administracyjnego oraz postępowania przed Sądem Ochrony Konkurencji i Konsumentów (SOKiK);

  • mile widziane doświadczenie w sprawach regulacyjnych;

  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu;

  • dyspozycyjność, staranność i dokładność.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę albo umowy o współpracy w pełnym lub ograniczonym wymiarze godzin, możliwa praca zdalna;

  • ciekawą pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego.