231 wyświetleń

Radca Prawny

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości “Twój StartUp”

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

  • Opis stanowiska:

  • Bieżąca obsługa prawna Fundacji

  • Obsługa prawna beneficjentów Fundacji

  • Windykacja wierzytelności Fundacji

  • Redagowanie pism procesowych

  • Sporządzanie weksli i prowadzenie związanej z nimi dokumentacji

Nasze wymagania

  • Wymagania:

  • praktyczna znajomość prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa handlowego, administracyjnego oraz procedury cywilnej i administracyjnej;

  • umiejętność sporządzania pism procesowych oraz pism do organów administracji publicznej,

  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,

  • skrupulatność, dokładność, terminowość oraz umiejętność organizacji pracy własnej

  • biegła znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem.

  • doświadczenie w reprezentowaniu Klientów w postępowaniach przed Sądami,

To oferujemy

  • Oferujemy:

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia. podstawie umowy cywilnoprawnej (dzieło/zlecenie) wynagrodzenie 6500 netto

  • Elastyczne godziny pracy

  • Stałe wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu

  • Pracę przy wielu ciekawych projektach