182 wyświetlenia

Radca prawny/ Adwokat

Aldesa Polska Services Sp. z o.o.

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa prawna projektów realizowanych przez firmę,

  • Opracowywanie umów, porozumień i innych aktów prawnych,

  • Udzielanie porad prawnych, opinii, wyjaśnień i konsultacji prawnych,

  • Wsparcie procesów przetargowych,

  • Reprezentacja przed sądami,

  • Usługi związane ze sprawami korporacyjnymi.

Nasze wymagania

  • Tytuł Radcy Prawnego/Adwokata,

  • Znajomość prawa budowlanego,

  • Doświadczenie w doradztwie dla firm budowlanych (zwłaszcza przy projektach infrastrukturalnych i energetycznych),

  • Wiedza i doświadczenie w przygotowywaniu umów na roboty budowlane, projektowanie itp.,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dobra znajomość j. angielskiego

  • Mile widziana znajomość j. hiszpańskiego.

To oferujemy

  • Stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,

  • Pracę przy ciekawych i pełnych wyzwań projektach,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Pakiet świadczeń dodatkowych w tym opiekę medyczną, możliwość korzystania z obiektów sportowych oraz grupowe ubezpieczenie na życie.