170 wyświetleń

Radca prawny / Adwokat do Praktyki Transakcyjnej i Prawa Spółek

Kondracki Celej Adwokaci Sp.p.

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie adwokatów, jak również samodzielne prowadzenie doradztwa na rzecz klientów,

  • przygotowywanie, analiza i negocjowanie umów,

  • bieżąca obsługa korporacyjna, w szczególności: przygotowywanie projektów pism, uchwał, regulaminów i innych dokumentów,

  • tworzenie analiz ryzyka prawnego i rekomendacji prawnych,

  • prowadzenie badań due diligence oraz tworzenie raportów z badania due diligence,

  • sporządzanie opinii prawnych z zakresu prawa cywilnego oraz prawa handlowego.

Nasze wymagania

  • co najmniej trzyletnie doświadczenie w zakresie obsługi korporacyjnej spółek handlowych,

  • zainteresowanie prawem handlowym, w szczególności prawem spółek oraz zagadnieniami rynku start-up i nowych technologii,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w tym Legal English),

  • umiejętność realizacji złożonych projektów oraz pracy zespołowej,

  • samodzielność przy wykonywaniu zleconych zadań,

  • doświadczenie w sporządzaniu dokumentacji transakcyjnej oraz w przeprowadzaniu procesów due dilligence będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w zespole doświadczonych prawników,

  • udział w ciekawych i rozwojowych projektach,

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.