32 wyświetlenia

Radca prawny – adwokat, prawnik

kancelaria.ogloszenia

Miejsce pracy: Iłowa / Wrocław / Katowice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa prawna kontraktów budowlanych oraz bieżące doradztwo prawne w toku realizowanych przez Spółkę inwestycji
  • opracowywanie, modyfikowanie i opiniowanie umów, aneksów, pism sądowych oraz innych dokumentów oraz sporządzanie opinii prawnych
  • bieżący kontakt z sądami, urzędami, komornikami, kontrahentami
  • wykonywanie innych zadań związanych z bieżącym doradztwem prawnym w ramach realizowanych inwestycji

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe prawnicze
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w obsłudze prawnej spółek z branży budowlanej
  • dodatkowym atutem będzie ukończona aplikacja radcowska/adwokacka zakończona pozytywnym wynikiem egzaminu zawodowego, doświadczenie w obsłudze prawnej kontraktów drogowych oraz znajomość prawa zamówień publicznych i prawa budowlanego
  • biegła znajomość programów MS Office oraz systemów informacji prawnej LEX, Legalis
  • umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów prawnych
  • dokładność, staranność, rzetelność i dyspozycyjność