177 wyświetleń

Radca Prawny/Adwokat w Dziale Prawa Medycznego

LUX MED Sp. z o.o.

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa prawna i opiniowanie medycznych aspektów dotyczących bieżącej działalności Grupy LUX MED.

  • Opiniowanie, sporządzanie i negocjowanie zapisów umów/aneksów/regulaminów.

  • Korespondencja w sprawach związanych z interpretacją zapisów umów.

  • Prowadzenie korespondencji z organami regulacyjnymi oraz NFZ.

  • Prowadzenie spraw sądowych oraz administracyjnych.

  • Przygotowywanie projektów opinii prawnych.

  • Bieżące wsparcie prawne.

Nasze wymagania

  • Prawnik, radca prawny, adwokat, aplikant adwokacki, aplikant radcowski.

  • Doświadczenie w obszarze obsługi podmiotów z sektora ochrony zdrowia w szczególności realizujących umowy z NFZ.

  • Znajomość przepisów prawa regulujących działalność medyczną (w szczególności ustawy o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych, ustawy o działalności leczniczej, ustaw regulujących wykonywanie zawodów medycznych, prawa farmaceutycznego, ustawy o wyrobach medycznych).

  • Doświadczenie w opracowaniu i negocjowaniu umów (warunek konieczny).

  • Umiejętność logicznego myślenia oraz jasnego i precyzyjnego formułowania wypowiedzi.

  • Dokładność, samodzielność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, inicjatywa w działaniu i łatwość nawiązywania kontaktów.

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.