171 wyświetleń

Radca Prawny – finanse

CCC S.A.

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

  • Opiniowanie i tworzenie dokumentów prawnych w j. polskim i angielskim,

  • Negocjacje dokumentacji kredytowej,

  • Wsparcie działu finansowego w negocjacjach z bankami;

  • Przygotowywanie i opiniowanie regulaminów i procedur.

Nasze wymagania

  • Uprawnienia radcy prawnego,

  • Znajomość i doświadczenie w pracy z zagadnieniami finansowymi,

  • Biegłą znajomość języka angielskiego,

  • Znajomość i umiejętność sprawnego stosowania obowiązujących przepisów prawnych,

  • Umiejętność dokonywania analizy prawnej,

  • Dokładność i sumienność w realizacji powierzonych zadań,

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku radcy prawnego.

To oferujemy

  • Praca w trybie hybrydowym.

  • Prywatna opieka medyczna, bo zdrowie jest najważniejsze.

  • Karty i kody rabatowe do CCC, eobuwie.pl, MODIVO i HalfPrice, bo ważne, żeby Twój wkład był doceniony.

  • Program sportowy Multisport lub OK System, bo równie ważna jak rozwój jest dobra kondycja.

  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie, bo to zdrowie Twoje i Twoich bliskich jest ogromnie ważne.