25 wyświetleń

Radca Prawny – KACZMARSKI GROUP

kancelaria.ogloszenia

Ogłoszenie wygasło

Zacznij podążać z nami na stanowisku:

Radca Prawny
Miejsce pracy: Wrocław

OPIS STANOWISKA:

  • świadczenie pomocy prawnej na rzecz podmiotu gospodarczego w różnych aspektach jego działalności, w tym: udzielanie porad prawnych, sporządzanie i opiniowanie umów oraz innych dokumentów, udział w sporach sądowych i pozasądowych.
  • ważna częścią Twoich obowiązków będzie zapewnienie zgodności działania grupy i oferowanych przez nią produktów z przepisami prawa oraz uregulowaniami nadzorczymi.

WYMAGANIA:

  • uprawnień radcy prawnego lub adwokata,
  • minimum 2-letniego doświadczenia praktycznego w wykonywaniu zawodu radcy prawnego lub adwokata w zakresie obsługi podmiotów gospodarczych,
  • minimum rocznego doświadczenia w pracy projektowej, w tym przy wdrażaniu nowych produktów i usług,
  • bardzo dobrej znajomość prawa cywilnego (materialnego i procesowego), gospodarczego w tym z zakresu ochrony konkurencji i konsumentów, handlowego, prawa pracy,
  • umiejętności logicznego myślenia,
  • umiejętności interpersonalnych: pracy zespołowej, jasnego wyrażania myśli, skutecznej komunikacji,
  • mile widziane doświadczenie w pracy dla podmiotu regulowanego lub podlegającego nadzorowi

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w sympatycznej atmosferze w zespole kreatywnych profesjonalistów,
  • jeżeli lubisz sport będziesz miał squasha pod dostatkiem,
  • jeśli natomiast wolisz relaks będziesz mógł skorzystać z masażu biznesowego na terenie firmy
  • festiwale foodtrucków oraz owocowe wtorki,
  • parking dla wszystkich pracowników,
  • najlepsze bistro w mieście!