192 wyświetlenia

Radca Prawny – Adwokat

TL HUB LEŚKIEWICZ JAROSIŃSKI BŁASZYK SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie klientów kancelarii w zakresie obłsugi prawnej przedsiębiorców, w szczególności sporządzanie umów, regulaminów, nie wykluczając dokumentacji RODO dla podmiotów z branży IT, podmiotów prowadzących portale internetowe, podmiotów z branż kreatywnych;

  • przygotowywanie dokumentów związanych z działalnością spółek, uchwał i innych dokumentów korporacyjnych;

  • Inne tematy związane z działalnością gospodarczą.

Nasze wymagania

  • co najmniej 5-letniego praktycznego doświadczenia;

  • praktycznej znajomości aspektów prawa własności intelektualnej lub prawa ochrony danych osobowych;

  • dokładności i rzetelności przy wykonywaniu powierzonych zadań;

  • umiejętności pracy w zespole i komunikacji interpersonalnej;

  • sumienności i skrupulatności;

  • samodzielności i odpowiedzialności w zakresie powierzonych zadań;

  • dobrej organizacji pracy i ustalania priorytetów;

  • inicjatywy i zaangażowania w realizację powierzonych zadań.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia;

  • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B;

  • możliwość realizacji ciekawych tematów i dalszego rozwoju zawodowego;

  • możliwość rozwoju pod okiem wybitnych specjalistów i stałego zwiększania swoich kompetencji;

  • przyjemną atmosferę pracy;

  • pracę w biurze usytuowanym blisko ścisłego centrum Poznania (nie zdalnie).