186 wyświetleń

Aplikant Radcowski / Aplikant Adwokacki

FILIPIAK BABICZ LEGAL sp.k

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

  • udzielanie porad prawnych oraz przygotowywanie pism, opinii i informacji prawnych na rzecz Klientów Kancelarii,

  • skuteczne identyfikowane i rozwiązywanie problemów prawnych Klientów Kancelarii, udział w budowaniu strategii oraz podejmowanie czynności uzasadnionych stanem sprawy,

  • profesjonalne budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z Klientami Kancelarii

Nasze wymagania

  • doświadczenie w stosowaniu przepisów z zakresu prawa handlowego, prawa pracy – w zakresie obsługi korporacyjnej, w obszarze transformacji spółek, doradztwa z zakresu prawa pracy oraz prawa handlowego,

  • posiadanie inicjatywy wspierającej podejmowanie decyzji, wynikającej ze skutecznego i racjonalnego identyfikowania ryzyk oraz potrzeb Klienta,

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy wielowątkowej i określania priorytetów,

  • precyzja w wyrażaniu myśli na piśmie,

  • zdolność analitycznego i logicznego podejścia do sprawy oraz wysoki poziom odpowiedzialności za rezultat podejmowanych decyzji,

  • wysoka kultura osobista oraz wysoki poziom komunikacji interpersonalnej,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w tym terminologia prawnicza) w stopniu pozwalającym na skuteczne prowadzenie projektów oraz profesjonalne budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z Klientami,

  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego (w tym terminologia prawnicza)

To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z dwóch największych kancelarii w Wielkopolsce,

  • praca w zespole profesjonalistów, ludzi z energią i pasją,

  • możliwość rozwoju osobistego poprzez udział w konferencjach, pisanie artykułów do branżowych pism, prowadzenie szkoleń,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • pakiet benefitów (karta medyczna, karta multisport, lektoraty, bezpłatny parking).