194 wyświetlenia

Junior In-House Lawyer (Data Privacy Team)

RTB House

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie departamentu prawnego Spółki w bieżących zadaniach;

  • sporządzanie oraz analiza i opiniowanie projektów dokumentacji prawnej (umowy, pełnomocnictwa, wewnętrzne regulaminy);

  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji z zakresu ochrony danych osobowych;

  • przygotowywanie analiz prawnych z zakresu danych osobowych oraz prawa nowych technologii, bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawa dotyczących działalności Spółki.

Nasze wymagania

  • ukończone studia prawnicze, mile widziana ukończona szkoła prawa angielskiego lub amerykańskiego;

  • co najmniej 2 letnie doświadczenie w merytorycznej pracy w dziale prawnym spółki lub w kancelarii prawnej zajmującej się obsługą podmiotów gospodarczych, w szczególności w zakresie prawa ochrony danych osobowych – warunek konieczny;

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację oraz opracowywanie dokumentacji prawnej) – warunek konieczny;

  • mile widziana bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, hiszpańskiego lub francuskiego;

  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego, chęć dalszego rozwoju w obszarze prawa danych osobowych, prawa własności intelektualnej i nowych technologii;

  • dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie, samodzielność w realizacji powierzonych zadań;

  • umiejętność logicznego myślenia, jasnego i precyzyjnego formułowania wypowiedzi;

  • dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • możliwość udziału w unikalnych, międzynarodowych projektach w ramach dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej organizacji;

  • możliwość kształtowania własnej ścieżki rozwoju zawodowego w ramach Grupy Kapitałowej RTB House;

  • merytoryczne wsparcie doświadczonych prawników;

  • przyjazną atmosferę pracy z jasno określonymi zadaniami, w zorganizowanym zespole profesjonalistów.

O firmie

RTB House to globalna firma dostarczająca najnowocześniejsze technologie marketingowe dla największych marek i agencji na całym świecie. Autorski mechanizm zakupu reklam jest pierwszym na świecie opartym w całości o algorytmy Deep Learning. Umożliwia reklamodawcom osiągać wyjątkowe efekty i realizować cele na każdym etapie lejka sprzedażowego.

Założoną w 2012 firmę RTB House tworzy ponad 750 specjalistów w przeszło 30 lokalizacjach na całym świecie. RTB House obsługuje ponad 2000 kampanii dla klientów z regionów EMEA, APAC i obu Ameryk.

Po pomyślnym wdrożeniu Deep Learning w 100 procentach swoich algorytmów w 2018 roku, firma RTB House kontynuowała badania w dziedzinie sztucznej inteligencji. Stworzone jako nowe jednostki, AI Marketing Lab oraz Creative Lab skupiają się na opracowywaniu i rozwoju produktów sektora martech. Rezultatem ich pracy były zaprezentowane w 2020 roku rozwiązania AI Full-Funnel Marketing Solutions oraz format Streaming Video Ads, które przenoszą komunikację marek na wyższy poziom.