220 wyświetleń

Prawnik

Kłodziński Kancelaria

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

  • Jeżeli masz chęci, czas i potencjał, żeby nauczyć się pracować jak najlepsi w branży – możesz wysłać do nas swoje CV. Pamiętaj, że to dopiero początek bardzo długiej i wymagającej podróży w głąb trudnej prawniczej sztuki. Nie trać swojego czasu, jeżeli nie chcesz nauczyć się pracować tak, by nie tylko Klienci, ale i inni prawnicy mówili o Twoich pismach i pozwach “to jest Mercedes”.

  • Na początku, czyli przez około dwa miesiące, będziesz się uczyć. Praktycznie każdy przygotowany przez Ciebie projekt pisma ocenimy. Postaramy się jak najszybciej dać Ci feedback, a często będziemy chcieli usłyszeć go od Ciebie. Porównasz pismo, które przygotowałeś/przygotowałaś, z tym które ostatecznie wyszło z Kancelarii i napiszesz nam, co zrobiłeś albo zrobiłaś źle, ewentualnie także z czym się nie zgadzasz – jesteśmy bardzo otwarci, także i na Twoje uwagi. Wiemy też, że jeżeli samodzielnie dostrzeżesz popełnione błędy i choć to trudne – je nam opiszesz, to najlepiej zapamiętasz jak ich unikać w przyszłości.

  • Praca w Kancelarii jest w 98% zdalna, a godziny pracy wybieramy sobie samodzielnie, choć często wybierają nam je Klienci. Czasami zdarza się, że trzeba pracować w weekend, albo w nocy, ale przez większą część tygodnia całkowicie samodzielnie ustalasz swój grafik, bo dla nas liczą się przede wszystkim rezultaty – wyniki Twojej pracy.

  • To oferta dla ludzi odpowiedzialnych i samodzielnych – nikt nie zamierza godzin w jakich realizujesz zadania kontrolować, tak długo jak Twoje zadania są wykonane, albo odpowiednio wcześniej przedstawisz nam informację o tym, że przekraczają one ustalony wymiar czasu pracy.

Nasze wymagania

  • Nie zgłaszaj się do nas jeżeli:

  • nie jesteś studentem ostatniego roku, aplikantem radcowskim albo doktorantem prawa,

  • nie jesteś wyjątkowo skrupulatną osobą, attention to detail to w naszej pracy absolutna podstawa,

  • nie jesteś gotowy/gotowa na kilkuetapowy proces rekrutacyjny uwzględniający konieczność wykonania zadań (na każdym z trzech etapów będzie innego typu zadanie do wykonania),

  • nie jesteś dyspozycyjny i nie lubisz dynamicznie zmieniających się planów, a już zupełnie najgorzej, jeżeli nie możesz dwóch nocy w miesiącu poświęcić na pisanie czegoś ważnego na cito albo nie jesteś osobą terminową,

  • nie umiesz, chociaż w stopniu przyzwoitym angielskiego (B2 to minimum),

  • nie umiesz szybko liczyć w pamięci albo nie potrafisz się posługiwać Excelem,

  • nie czujesz instynktownie potrzeb Klientów i nie potrafisz zrozumieć, że pracujemy przede wszystkim dla nich,

  • nie jesteś biegły/biegła w wyszukiwaniu informacji, orzeczeń etc.,

  • nie jesteś naprawdę super samodzielny/samodzielna,

  • łatwo się obrażasz albo szybko rezygnujesz,

  • nie pasjonujesz się choć trochę jakąś dziedziną prawa.

To oferujemy

  • Jeżeli żadne z powyższych Cię nie dotyczy i nadal chcesz się do nas zgłosić, to w zamian możemy zaoferować Ci kilka pozytywnych rzeczy:

  • pracę z najlepszymi na rynku,

  • pewne wynagrodzenie  – stawka tylko na start to 5000zł za współpracę w wymiarze 40h/tygodniowo (uczciwie rozliczamy godziny!),

  • jasną ścieżkę awansu i wzrostu zarobków – po maks. 12 miesiącach gwarantowany awans do kwoty 5600zł, po kolejnych 12 miesiącach do kwoty 6200zł, po jeszcze kolejnych 9 miesiącach do kwoty 6800zł (albo więcej).

  • Jeżeli natomiast okaże się, że nie możemy Ci zaoferować awansu, to na pewno nie będziemy Cię zatrzymywać, ale damy Ci znać odpowiednio wcześniej. I pójdziesz w świat z dużym kapitałem wiedzy i kompetencji.