52 wyświetlenia

Prawnik AAT Systemy Bezpieczeństwa Sp. z o.o.

kancelaria.ogloszenia

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

  • Udzielanie bieżących porad i konsultacji prawnych;

  • Sporządzanie i opiniowanie projektów umów i innych dokumentów;

  • Opracowywanie projektów dokumentów korporacyjnych;

  • Wspieranie od strony prawnej innych działów Spółki (w tym windykacji);

  • Monitoring legislacyjny, wsparcie we wdrażaniu nowych regulacji prawnych;

  • Prowadzenie rejestrów umów, pełnomocnictw, uchwał i innych;

  • Realizowanie innych zadań związane z bieżącą obsługą prawną Spółki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, prawnicze – warunek konieczny;

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe w zakresie świadczenia pomocy prawnej w firmie lub kancelarii prawnej. Mile widziani aplikanci radcowscy;

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, pozwalająca na pracę nad umowami i dokumentami w języku angielskim;

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa cywilnego oraz handlowego;

  • Zdolność analitycznego myślenia oraz nastawienie na poszukiwanie rozwiązań;

  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office;

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, rzetelność oraz dyspozycyjność;

  • Wysoki poziom kompetencji interpersonalnych.

Mile widziane

  • Mile widziani aplikanci pierwszego roku

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (wymiar czasu pracy do uzgodnienia);

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Nie wykluczmy możliwości współpracy B2B