227 wyświetleń

Prawnik In-house

BLACKSTONES CS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

  • bieżące doradztwo prawne związane z działalnością spółki – sporządzanie opinii prawnych, udzielanie porad i konsultacji (w tym z obszaru prawa pracy, prawa handlowego, prawa zobowiązań)

  • przygotowywanie i opiniowanie dokumentów i umów

  • prowadzenie procesów windykacyjnych

  • dbanie o zgodność regulacji wewnętrznych oraz dokumentacji z obowiązującymi przepisami prawa i wytycznymi spółki

  • analiza i rozwiązywanie zagadnień prawnych

  • współpraca z komórkami organizacyjnymi we wszystkich sprawach dotyczących działalności spółki

  • prowadzenie rejestrów i zestawień oraz archiwizacja dokumentów prawnych

Nasze wymagania

  • praktyczne doświadczenie w wykonywaniu zawodu radcy prawnego/adwokata

  • samodzielność, terminowość i dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy

  • pracę w przyjaznym zespole nastawionym na współpracę