194 wyświetlenia

Prawnik (in-house)

Grupa K2

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków

Zatrudniona przez nas osoba dołączy do zespołu prawnego i będzie odpowiedzialna za obsługę prawną jednej z naszych spółek z Grupy K2 o profilu IT.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze,

  • doświadczenie zawodowe w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, a szczególnie w opiniowaniu, negocjowaniu i sporządzaniu umów – preferowane doświadczenie w obsłudze spółki, która wdraża systemy IT po stronie klienta

  • praktyczna znajomość prawa autorskiego, prawa reklamy, prawa nowych technologii (w szczególności ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną),

  • znajomość legal english na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację oraz przygotowywanie i opiniowanie umów w języku angielskim,

  • bardzo dobrą znajomość prawa cywilnego i gospodarczego,

  • dobrą organizację pracy, umiejętność ustalania priorytetów oraz pracy pod presją czasu,

  • umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność,

  • dokładność i rzetelność, odpowiedzialność za rezultaty swojej pracy,

  • swobodę obsługi programów z pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point) oraz Lex i Legalis,

  • znajomość prawa pracy będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym zespole,

  • stałą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,

  • pakiet benefitów,

  • pracę zdalną lub w nietypowym biurze z aulą kinową, pufami, piłkarzykami,