5 wyświetleń

Prawnik

kancelaria.ogloszenia

Prawnik
Miejsce pracy: Warszawa

OCHRONA JUWENTUS – jesteśmy jedną z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa. Cieszymy się opinią profesjonalnego, godnego zaufania usługodawcy.
W związku z nowymi wyzwaniami i rozwojem technologii, poszukujemy kandydatów.

Zapraszamy osoby, które w tym roku zdały egzamin wstępny i niebawem uzyskają status aplikanta radcowskiego I roku, lub obecnie są aplikantami radcowskimi I roku.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • wsparcie zespołu radców prawnych w bieżącej pracy
  • sporządzanie projektów pism procesowych
  • występowanie przez sądami rejonowymi na terenie Warszawy
    (od momentu uzyskania uprawnień)
  • sporządzanie projektów opinii prawnych

WYMAGANIA:

  • dobra znajomość prawa cywilnego i procedury cywilnej
  • dobra znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • wysoka kultura osobista i zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie – lidera w branży ochrony i bezpieczeństwa, który znalazł się w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce Na swoim koncie posiada liczne wyróżnienia i nagrody między innymi: Diamenty Forbesa 2018, Nagroda konsumenta Top Marka 2018 oraz Gazele Biznesu 2017