26 wyświetleń

Specjalista Centrum Zarządzania Korporacyjnego

MIEJSCE PRACY: WARSZAWA

Główne zadania:

  • nadzór formalno-prawny nad przygotowaniem materiałów przez jednostki organizacyjne na posiedzenia organów Spółki
  • prowadzenie rejestrów i zestawień oraz archiwizacja dokumentacji korporacyjnej i dbałość o prawidłowość jej obiegu
  • wsparcie i bieżąca współpraca z jednostkami organizacyjnymi w obszarze obsługi korporacyjnej
  • redagowanie pism, regulacji wewnętrznych, procedur

Wymagania:

  • ukończone studia prawnicze/ew. 4/5 rok studiów (mile widziana bardzo dobra znajomość kodeksu spółek handlowych)
  • samodzielność, komunikatywność
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, odpowiedzialność i terminowość
  • zarządzanie sobą w zmianie
  • umiejętność działania pod presją czasu
  • umiejętność pracy zespołowej
  • znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • pracę, w której Twoje nastawienie na jakość i dobrą organizację będą doceniane
  • zgrany zespół, który doceni Twoje pomysły, usprawnienia w organizacji życia biura
  • stabilne zatrudnienie w firmie dbającej o pracownika (m.in.: umowa o pracę, atrakcyjny pakiet socjalny oraz prywatna opieka medyczna)
  • pracę w międzynarodowym środowisku