12 wyświetleń

Associate w Zespole Corporate Governance & Compliance

SSW Pragmatic Solutions

Ogłoszenie wygasło

Twój zakres obowiązków
-Przygotowywanie projektów umów, uchwał i opinii prawnych;

-Analiza dokumentów, orzecznictwa i piśmiennictwa oraz przygotowanie analiz wewnętrznych;

-Rejestracja i likwidacja spółek prawa handlowego;

-Bieżąca obsługa korporacyjna spółek;

-Wsparcie merytoryczne starszych członków zespołu;

-Kontakt z klientami oraz udział w spotkaniach.

Nasze wymagania
-Wykształcenie wyższe prawnicze;

-Wiedza z zakresu prawa spółek, prawa handlowego oraz prawa cywilnego (doświadczenie w tym obszarze będzie stanowiło dodatkowy atut);

-Status aplikanta adwokackiego lub radcowskiego mile widziany;

-Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

-Znajomość pakietu MS Office;

-Odpowiedzialność za powierzone zadania;

-Efektywne zarządzanie czasem pracy;

-Zaangażowanie i skrupulatność;

-Komunikatywność.

To oferujemy
-Stabilne i atrakcyjne warunki współpracy;

-Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta multisport, szkolenia wewnętrzne, dofinansowanie do aplikacji;

-Pracę w dynamicznym zespole złożonym z doświadczonych prawników;

-Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego;

-Elastyczne godziny pracy;

-Pracę w centrum Warszawy (Rondo ONZ) oraz w trybie hybrydowym.

Benefity
-dofinansowanie zajęć sportowych

-prywatna opieka medyczna

-dofinansowanie nauki języków

-dofinansowanie szkoleń i kursów

-możliwość pracy zdalnej

-elastyczny czas pracy

-spotkania integracyjne